Трейдинг

Торгова компанія «Зернова База» займається реалізацією переважно зернових і олійних культур, основне місце тут займають пшениця, овес, кукурудза, соя, соняшник. Уся сировина проходить контроль якості в сучасних лабораторіях Групи Зернова База і зберігається в зерносховищах Групи, оснащених відповідно до світових аграрних стандартів. В цілому, близько 70% сировини, яку реалізує відділ зернотрейдинга, проходить через підприємства Групи.

Зерно закуповується в надійних партнерів, так само ретельно перевіряючи якість сировини і забезпечуючи їй кращі умови зберігання. В результаті Група стабільно пропонує широкий асортимент і високу якість зернових. Для ТК «Зернова База» напрям зернотрейдингу - це невід'ємна частина її діяльності та можливість гарантувати 100% якість своєї сировини.

ТК «Зернова База» володіє значними потужностями для операцій з купівлі-продажу зернових та здійснює трейдингові операції з сировиною. Партнерами Зерновиї бази в цьому напрямку є провідні українські та закордонні компанії, а також представництва міжнародних корпорацій в Україні. Географія реалізації не обмежується територією нашої держави - фахівці підрозділу організують продаж і в країни ближнього зарубіжжя.